1. Simultane Sistemler

Ben Tercüme ulusal ve uluslararası tüm toplantı, seminer, sempozyum, kongre vb. etkinliklerde tercüman kabini, kulaklık, tercüman ünitesi ve gerekli tüm teknik çeviri ekipmanları ile hizmet vermektedir.

 

(a) Infoport Sistem

Firmamız herhangi bir toplantı salonuna bağlı olmayıp herhangi bir yerde telsiz mikrofon ve telsiz headset ürünlerinden oluşan taşınabilir simultane çeviri ünitesi ile gerçekleştirilebilecek bir düzenek sunmaktadır.Infoport olarak adlandırılan bu düzenek sayesinde dış alandaki organizasyonlarda çevirmen için dışarıdaki gürültülerden etkilenmeden çeviriyi gerçekleştirmek, dinleyiciler için ise çeviriyi arka plandaki sesler olmadan dinleyebilmek mümkündür.

 

2. Prompter

Ben Tercüme konuşmacıların yaşayabilecekleri olası aksaklıkları önlemek amacıyla konuşmalarını karşılarındaki ekrandan takip edecekleri bir düzenek hizmeti sunmaktadır. Genellikle günümüzde haber spikerleri tarafından kullanılmaktadır.

 

3. Video Konferans

Firmamız iki ya da daha fazla lokasyonda bulunan bireylerin çeşitli iletişim hatları aracılığıyla eşzamanlı olarak görüntülü ve sesli iletişim kurmasını sağlayan telekomünikasyon hizmeti sunmaktadır.

 

4. Teknik Ekipmanlar

Ben Tercüme sizlere uygun, farklı tip Analog Konferans Sistemleri, Gömme Tip Konferans Sistemleri, Dijital Konferans Sistemleri ve Kablosuz Konferans Sistemleri sunmaktadır.

Görüntü Sistemleri

Ben Tercüme Led ekran (indoor-outdoor), projeksiyon cihazları, slide projeksiyon, data switcher, video conventer, plazma ekranlar, perdeler vb. ürünler konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Toplantılarda görüntü ekipmanları kullanmak sunumlarınızı etkin hale dönüştürmektedir. Bu konuda sizlere profesyonel bir yardım sunmak adına buradayız.

 

1.Kamera Çekimi

Firmamız siz değerli müşterilerimizin ulusal ve uluslararası toplantı, kongre, seminer, sempozyum vb. organizasyonları için yüksek kalitede HD ve DV kayıt yapabilen kameralar ile video çekim ve kayıt hizmetleri sunmaktadır.

 

Ses Sistemleri

Ben Tercüme son teknoloji hoparlör, amplifikatör, mikser, mikrofon ve diğer ses ekipmanlarına ait ürünler konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her ürünümüzün açık ve kapalı alan organizasyonlarına uygun olanları mevcuttur. Tecrübeli teknisyenlerimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Ofis Ekipmanları & Multimedia

Ben Tercüme ulusal ve uluslararası kongre, seminer, toplantı, sempozyum vb. tüm organizasyonlarınız için gerekli laptop, fotokopi makinesi, tarayıcı, yazıcı, faks ve UPS cihazları gibi tüm ofis ekipmanları ve Multimedia alt yapısı ile sizlere hizmet vermektedir.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish