Hakkımızda

Çeviri alanında ulusal ve uluslararası birçok projeye başarıyla imza atan Ben Tercüme Ailesi kurulduğu tarihten bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini birinci sırada tutarak hizmetlerini kalitesinden ödün vermeden sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki çeşitli kurum ve kuruluşlar ile yaklaşık 60 dilde gerçekleştirdiğimiz çeviri hizmetimize dayanan uzun vadeli iş ortaklıkları, sunduğumuz hizmet kalitesi, şeffaf kurumsal kimliğimiz, yenilikçi yapımız ve kurumumuzdan emeğini esirgemeyen takım arkadaşlarımız sayesinde karşılıklı güven ve saygı temelinde devam etmektedir.

Ben Tercüme ulusal ve uluslararası tüm platformlarda sağladığı yazılı ve sözlü çeviri desteğinin yanı sıra, simultane çeviri ekipmanlarından, ses sistemlerine, görüntü sistemlerinden, profesyonel teknik ekip desteğine kadar tüm teknik alt yapı ihtiyaçlarını geniş bir yelpazede karşılamaktadır. Yürüttüğümüz her projeyi bizi bir adım daha ileriye götürecek bir değer olarak görmekte ve böylelikle her yeni projemiz sayesinde geleceğe heyecan ile bakmaktayız.

Ben Tercüme Ailesi ile yola çıkacağınız her projenizin fırsata dönüşmesinin en temel etkeni her zaman önem verdiğimiz etkin maliyet, zaman ve kalite yönetimimiz olacaktır. Sürdürülebilirliğin en önemli yolunun yenilikçilik ve teknolojiye olan yatırımlara dayandığını bilmekteyiz. Bu nedenle dahil olduğumuz tüm projelerde son teknoloji ve teknikleri kullanmaktayız.

Ben Tercüme Ailesi olarak ortaya koyduğumuz başarılı projelerde emeğini esirgemeyen ve bizleri yıllardır hep daha iyiye taşıyan iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunar, sektör kalitemizin ne kadar ilerlediğini sunabilmek amacıyla siz değerli firmalarımızı da Ben Tercüme Ailesinin bir iş ortağı olarak görmekten mutluluk duyarız.

Sevgilerimizle,

Ben Tercüme Ailesi

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish